Kancelaria Prawa Rolnego

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie. Prowadzę Kancelarię adwokacką na terenie województwa lubelskiego specjalizującą się w prawie rolnym.  Zajmuję się obsługą prawną rolników indywidualnych oraz przedsiębiorstw branży rolno-spożywczej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywałam w sądach powszechnych, Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, placówce dyplomatycznej oraz renomowanych kancelariach adwokackich.

Moja kancelaria prawa rolnego prowadzi wszelkie sprawy związane z sektorem rolno-spożywczym. Pomagam na zasadzie stałej obsługi prawnej, prowadzenia spraw indywidualnych, doradztwa prawnego, sporządzania opinii prawnych czy umów.

Biura kancelarii mieszczą się na terenie województwa lubelskiego, w Tomaszowie Lubelskim i Lublinie, jednakże podejmuję współpracę z klientami z terenu całego kraju.

Działalność kancelarii uwzględnia specyfikę funkcjonowania w obrocie prawnym producentów rolnych, hodowców, przetwórców oraz innych podmiotów z branży rolnej i spożywczej.

Prowadzony przeze mnie blog o prawie rolnym porusza najczęstsze problemy z jakimi zwracają się do mnie Klienci.

Jeśli szukasz prawnika od prawa rolnego to dobrze trafiłeś!

Podziel się tym wpisem!