O mnie

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie. Posiadam wielokierunkowe doświadczenie uzyskane podczas praktyk zawodowych i aplikacji adwokackiej. Od początku wykonywania pracy zdobywałam praktyczne doświadczenie w zakresie pomocy prawnej i reprezentacji na sali sądowej osób fizycznych i przedsiębiorstw.

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie oraz Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie złożyłam egzamin adwokacki i zostałam wpisana na listę adwokatów.

Moja praktyka zawodowa kształtowała się w sądach powszechnych w Warszawie i Lublinie, Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, polskiej placówce dyplomatycznej oraz w renomowanej kancelarii adwokackiej.

Kilka lat aktywnej działalności zawodowej zaowocowało podjęciem współpracy z wieloma kancelariami adwokackimi i notarialnymi na terenie całego kraju. Na co dzień jestem autorką bloga agro-prawo.pl związanego z prawem rolnym i wszystkim, co łączy się z prawną stroną branży rolnej.

Kancelarie współpracujące:

  • Pielesz i Wspólnicy – Adwokaci s.c. Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Lublinie
  • Skowyra & Leś Kancelaria Adwokatów Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie

Podziel się tym wpisem!