Agroturystyka – wynajem całego domu a wynajem pokoi

Czy wynajmując cały dom, w którym znajdują się pokoje dla turystów, również można skorzystać ze zwolnienia z podatku dochodowego od osób fizycznych?  Niestety nie. Wynajmując jednej osobie cały dom, zamiast pokoju, nie zostaną zatem spełnione wszystkie przesłanki określone w art. 21 ust. 1 pkt 43 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, a zatem nie…

Czytaj całość